Чеський картограф Якуб Мар'ян вивчив ситуацію з секс-послугами в різних країнах Європи. Свої напрацювання він систематизувала і склав справжній путівник.

Про це повідомляє "Стіна". Зеленим кольором на карті позначено країни, в яких найдавніша професія легалізована. У них повії можуть отримувати ліцензію на роботу і реєструватися як фахівці. Вони можуть також офіційно влаштуватися в будинок розпусти, в якому діють загальноприйняті трудові правила.

До цих країн належать Австрія, Німеччина, Греція, Угорщина, Латвія, Нідерланди, Швейцарія і Туреччина. Але влада деяких держав занадто пильно відноситься до борделях. У Греції та Туреччині такі заклади змушують легально вести діяльність.

В Іспанії, Італії та Великобританії, за винятком Північної Ірландії, зворотна ситуація. У цих країнах публічні будинки поза законом. "Нічні метелики" можуть вести діяльність на свій страх і ризик, як і їхні клієнти.

У більшості країн Східної Європи проституція незаконна. Але поліція покарає за продажну любов тільки того, хто надавав послуги. Але бувають і виключення, коли клієнт може постраждати за платні любовні послуги.

Популярні новини зараз

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Головне за ніч: "вагітність" Ольги Сумської, навала павуків, нова пристрасть Тіни Кароль і небезпечний бензин на АЗС

Ірина Білик після розлучення з Асланом Ахмадовим заявила про насильство: "Я страждала"

Надя Дорофєєва показала, як розслабляється у ванній: "Де купити таку фігуру"

Показати ще

Якуб Мар'ян вказав на мапі і розмір штрафу з клієнта повій, а також термін позбавлення волі. Найбільш суворим виявилося законодавство Норвегії. Там поліція може оштрафувати клієнта до 2,7 тисяч євро або відправити його на півроку до в'язниці.

Авіакомпанія Азербайджану випустила ролик про принади секс-туризму в Україні

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, стало відомо в пошуках якихось інтимних послуг їдуть в Україну іноземці.