Іракська армія заборонила жінкам в Мосулі носити бурки і нікаби. Цей захід ввели, щоб забезпечити безпеку на час Рамадану у в звільнених від бойовиків ІД районах міста.

Про це повідомляє видання The Independent, посилаючись на інформацію поліції провінції Найнава, адміністративним центром якої є Мосул. У поліції пояснили, що ввели заборону для того, щоб не дати можливості терористам-смертникам потрапити в громадські місця під виглядом жінок. Крім того, в Мосулі обмежили використання мотоциклів, на яких бойовики здійснювали атаки у звільнених кварталах.

Рамадан є священним місяцем посту для мусульман. У цей період вони не вживають їжу або воду в денний час, щоб упокорити мирські апетити і бажання та стати ближчими до Аллаха. Як зазначає видання, В останні роки кількість нападів екстремістів саме під час Рамадану значно зросла. Від початку офіційного посту (27 травня) були здійснені великі теракти в Багдаді (загинули 26 осіб) та Кабулі (понад 90 жертв).

У січні 2017 року міжнародна коаліція, очолювана США, та іракські війська зачистили від бойовиків східні райони Мосула. Операція зі звільнення західної частині ведеться з лютого. У наземних операціях бере участь іракська армія та підрозділи спецназу. Підтримку з повітря надає авіація коаліції.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 28 травня Іракська армія перейшла в наступ за останній бастіон терористів ІД в західній частині Мосулу. Під контролем терористів залишається старе місто і райони уздовж західного берега річки Тигр.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще