У суботу, 19 травня, в Сполучених Штатах на 91-му році життя помер знаменитий художник Роберт Індіана, який творив свої картини в стилі поп-арт. Справжнє ім'я - Роберт Кларк.

За інформацією видання New York Times, чоловіка виявили в його власному будинку в місті Віналхейвен. Офіційна причина смерті - дихальна недостатність.

Однією з найвідоміших робіт Індіани, за яким його впізнавали в усьому світі, стало твір LOVE ( "Любов"). Квадратне зображення з чотирьох червоних букв з нахиленою вправо буквою "О" чоловік створив в далекому 1964 році і завдяки чому здобув всесвітню популярність.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Остання дзеркальна дата перед Новим роком: як правильно провести 12 грудня, щоб збулися бажання Катя Репяхова заявила, що не боїться розлучення з Віктором Павліком: "Коли він зустрічав своїх нових дружин..."
Показати ще

З тих самих пір це зображення прикрашало поштові марки, красувалося на листівках, служило принтом на одязі, його неодноразово відтворювали у вигляді скульптури. Твір LOVE стало символом напрямки поп-арт і вплинуло на розвиток сучасного мистецтва в Сполучених Штатах і багатьох інших країнах.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що на 87-му році житті не стало легендарного італійського режисера, володаря престижної премії "Золота пальмова гілка" Ерманно Ольмі. Нагороду талант отримав на Каннському кінофестивалі за фільм "Дерево для черевиків" (L'Albero degli zoccoli, 1978), а також "Золотого лева Святого Марка" Венеціанського кінофестивалю за "Легенду про святого пияку" (La Leggenda del santo bevitore, 1988), відомого своїм самобутнім стилем оповіді.

У російському Воронежі в віці 53 років помер колишній бас-гітарист групи "Сектор Газа" Сергій Тупікін. Цю інформацію повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на представника воронезького обласного бюро судово-медичної експертизи. У період з 1989 по 1993 роки Сергій Тупікін входив до складу гуту "Сектор Газа" на концертних виступах. Також він виконував гітарні партії в студії в 1988-1989 роках.