У вівторок, 14 серпня, у США у віці 64 років помер легендарний американський рестлер і актор Джим Нейдхарт. Наголошується, що причиною смерті спортсмена на прізвисько "Ковадло" став сильний забій голови внаслідок падіння у власному будинку у Флориді.

Уточнимо, що цю інформацію підтвердили в Міжнародній федерації рестлінга (WWE).

Як відомо, Джим Нейдхарт народився в 1955 році у флоридському Тампі, одному зі світових центрів музичного жанру death metal, і з дитинства відрізнявся завидною силою і міццю. Також з юних років майбутній рестлер займався боротьбою і американським футболом.

Пік слави як рестлера припав на 80-90-ті роки. Крім участі в десятках профільних відео, Джим знявся з Халком Хоганом в "Грім у раю" в 1993-му і пізніше в однойменному серіалі і в епізоді "Пляжна вечірка зомбі".

До речі, аналіз даних, отриманих із медичних установ, показав, що пік смертності серед важких хворих припадає на 4 годину ранку. Це визначив ще в 1950-ті роки один з основоположників медицини критичних станів професор Анатолій Зільбер.

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Тарас Тополя приголомшив зізнанням, українці переживають за Alyosha :"З приставкою "екс"

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Показати ще

Так, щоб смертність в його відділенні скоротилася в кілька разів, Зільбер щодня приїжджав до лікарні задовго до початку робочого дня. Цю звичку він не змінює досі - 87-річний професор в республіканській лікарні Карелії завжди з 4 годин ранку.

"Спостерігаючи за хворими, я зрозумів, що через зміну геомагнітної обстановки в цей час у всіх людей відзначається нестабільність життєвих функцій (дихання, серцебиття тощо). Здорові цього не помічають, а люди, що знаходяться в критичному стані, йдуть з життя. Щоб не допустити цього, ми стали призначати таким пацієнтам профілактичну терапію вранці в 3.00-3.30. Трохи змінивши графік роботи лікарів і медсестер, ми змогли знизити смертність у кілька разів ", - розповів професор.

Нагадаємо, що у віці 65 років пішов із життя директор Молодіжного театру Чернігова Геннадій Кас'янов.

Як повідомляв портал Знай.ua, в Росії від онкологічного захворювання помер чемпіон клубу "Що? Де? Коли?" Михайло Басс.

Також портал Знай.uа писав, що на 86-му році життя помер британський письменник, лауреат Нобелівської премії з літератури Відіадхар Сураджпрасад Найпол.