У данському Копенгагені наркодилер в данській столиці з великою партією конопель замість таксі помилково зупинив і сіл в патрульну машину.

Як повідомляє місцева поліція, хлопець був дуже здивований, коли зрозумів, що прийшов до копам сам. "Минулої ночі дилер з Христиании з партією конопель, поспішаючи дістатися додому, сів у таксі. Він був страшенно здивований, коли зрозумів, що їде в поліцейській машині", - йдеться в повідомленні місцевої поліції.

Злочинця заарештували, йому загрожує в'язниця.

Наркодилери у Львові

Популярні новини зараз

Олександр Еллерт після розриву з Ксенією Мішиною вирішив не марнувати час: "Бери від життя все"

Від підопічної Потапа Мішель Андраде у Болгарії втік чоловік: "В мене вже є один лисий"

Штрафи 17 тисяч гривень: оприлюднено нові правила та покарання за нетверезе водіння

Віктор Павлік розповів про велике горе: "Потрапив в аварію, покалічений..."

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Львівській області правоохоронці затримали сімейну пару педагогів, які торгували наркотиками. Зараз вже відомо, що злочинці налагодити канал постачання з країн ЄС та подальшого збуту в Україні. Правоохоронці зазначили, що один з вчителів викладав в школі історію, а інший англійську мову.

У поліції зазначили, що оперативні працівники виконали цілий ряд необхідних дій і вилучили у пари величезна кількість наркотичних речовин. Серед вилученого зокрема - 100 г амфетаміну, 0,5 л опію ацетильованого та 100 г опію екстракційного.