Біля узбережжя Японії зіткнувся есмінець Воєнно-морських сил США "Фіцджеральд" з філіпінським торговельним судном.

Як повідомляє reuters, три члени екіпажу, включаючи капітана військового корабля, отримали поранення. Крім того, ще семеро людей зникли безвісти.

Ніякої інформації про загиблих у результаті катастрофи немає.

Відзначається, що після зіткнення, не дивлячись на пошкодження, есмінець продовжив рух самостійно. ВМС США звернулися до берегової охорони Японії за допомогою.

Популярні новини зараз
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у Японському морі судно КНДР захопило російську яхту Katalexa. У рятувально-координаційному центрі проводять оперативні дії.