Суд над винуватцями катастрофи малайзійського лайнера Boeing-777, який збили над Донбасом, можуть провести в Нідерландах. Поки про точну дату судового засідання не йдеться.

Про це повідомляє RTL Nieuws, посилаючись на власні джерела. Нідерландський уряд незабаром почне обговорення стратегії розслідування справи і притягнення винних до відповідальності.

Але цю пропозицію ще повинні схвалити також Україна, Австралія, Малайзія і Бельгія. Всі ці країни входять в Міжнародну спільну слідчу групу, створену після катастрофи рейсу MH17.

Рішення провести суд в Нідерландах виглядає цілком логічним, оскільки в авіакатастрофі найбільше постраждало громадян саме цієї країни.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, журналістам вдалося знайти фотографію, на якій зображені російські військові, які перевозили ЗРК БУК з Росії.

Популярні новини зараз
Не мають забирати, але мусять: ТЦК розповіли, чому відбирають телефони у мобілізованих ТЦК не повинні ловити людей на вулиці: військовим вказали на промахи мобілізації "Резерв+" масово анулює відстрочки через збій: як не потрапити до списків ТЦК 3600 грн. на кожного члена сім'ї: українцям виплачують допомогу
Показати ще