Колишній ватажок терористів "ДНР", російський диверсант Ігор Гіркін, відомий також як Стрєлков, заявив, що йому "ні тепло, ні холодно" від рішення суду за позовом родичів жертв катастрофи малайзійського Boeing-777.

"Оскільки я вже мало не "терорист номер 1 в світі ", що мені боятися? Мені від цього ні тепло ні холодно, гірше не буде", - сказав Гіркін в коментарі російському телеканалу "Дождь".

Він запропонував родичам загиблих "що-небудь отримати від нього".

"Я що, проти чи що? Якщо у мене з'являться зайві півмільярда доларів, я не проти заплатити родичам за невідомо ким збитий Boeing, мені не шкода буде допомогти людям", - додав Гиркин.

Зазначимо, що 21 грудня 2017 року окружний суд в Іллінойсі розглянув позов до Гіркина родичів загиблих у катастрофі MH17 під Донецьком. Згідно з рішенням суду, родичі жертв отримали право на 20 млн доларів компенсацій кожен. Загальна сума компенсацій, які можуть отримати позивачі, склала 400 млн доларів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", слідчі, які займаються розслідуванням катастрофи малайзійського лайнера МН17 в небі над Донбасом, встановили імена 120 осіб, які причетні до загибелі пасажирів літака.