В мережі опублікували фотографії причасних до запуску ракет, які збилиа авіалайнер малазійського рейсу MH17. Особовий склад 53-ї зенітної ракетної бригади, підрозділу збройних сил Російської Федерації, дислокованого в Курську, звинувачують в страшній катастрофі.

Нагадаємо, що згідно з проміжними підсумками розслідування катастрофи Boeing-777 в липні 2014 року належав саме 53-й бригаді.

"Група JIT прийшла до цього висновку після проведення широкомасштабного порівняльного аналізу і продемонструвала комп'ютерну анімацію, яка ілюструє даний порівняльний аналіз. У розпорядженні слідства є цілий ряд фото і відеокадрів, на яких зафіксовано ЗРК "Бук", який збив авіалайнер рейсу MH17. В ході аналізу цих зображень було виявлено ряд характерних ознак. Поєднання цих ознак настільки унікально, що їх можна розглядати як "відбиток пальців", - сказано в звіті.

Слідство стверджує, що даний "відбиток пальців" був зіставлений з колосальною кількістю зображень самохідних ЗРК "Бук", як російського, так і українського походження. Єдиний ЗРК "Бук", на якому було виявлено таке ж поєднання відмінних ознак — це самохідний ЗРК "Бук", який був багаторазово зображений на фото і відеокадрах під час свого проходження в складі колони 53-ї бригади 23 — 25 червня 2014 року.

Нагадаємо, Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines, що виконував рейс з Амстердама в Куала-Лумпур, розбився 17 липня 2014 року в Донецькій області.В результаті загинули 298 осіб, в тому числі діти.

Популярні новини зараз
Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву "Підхід, як у 90-х роках": на Чукотці яйця почали продавати за паспортом через гострий дефіцит Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Об'єднана слідча група у справі про катастрофу збитого в небі над Донбасом малайзійського Boeing-777 надала нові докази того, що літак був збитий з установки "Бук", яка рахувалася на озброєнні 53-ї зенітної ракетної бригади ППО Збройних сил РФ.
Продемонстровані докази були під час звіту в Гаазі 24 травня, який представив представник групи з розслідування Уилберт Паулсен.

"Ми проаналізували всі доступні нам картинки і зображення, і нам вдалося зняти відбитки пальців зі снарядів, з яких був збитий літак. І ми розуміємо, що ці снаряди збігаються з тими, які належать військовим бригадам Російської Федерації", - сказав він.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у вересні 2016 Об'єднана група JIT вже оголошувала, що авіалайнер рейсу MH17 був збитий ракетою системою "Бук" із серії 9M38. На сході України знайдені дві частини такої ракети, а саме сопло (venturi) і корпус (casing), які продемонстровані на сьогоднішній зустрічі. Сопло ракети (venturi) - це місце для викиду продуктів згоряння, і корпус - оболонка ракетного двигуна (casing).