Засновник і керівник Twitter Джек Дорсі відповість на питання в рамках засідання комітету Сенату США з енергетики і торгівлі 8 вересня. Про це повідомила прес-служба комітету у Twitter.

У комітеті уточнили, що питання будуть стосуватися перевірки і управління контентом в соцмережі. За даними ЗМІ, Дорсі також можуть допитати в Комітеті по розвідці, де збираються обговорити втручання Росії у вибори президента США.

Раніше стало відомо, що керівники Facebook, Microsoft, Google і Twitter проведуть закриту зустріч напередодні виборів США. Представники компаній мають намір виправити свої помилки, щоб не повторити ситуацію, яка сталася на президентських виборах в 2016 році.

Також раніше повідомлялося, що Цукерберга допитають у Європарламенті. Після слухань в обох палатах американського Конгресу, співзасновника та керівника компанії Facebook Inc. Марка Цукерберга хочуть заслухати також в Європарламенті з приводу збереження конфіденційних даних. Тому голова Європарламенту Антоніо Таяні має намір в найближчі дні направити офіційний лист Цукербергу.

Якщо Цукерберг погодиться, він зустрінеться з найзапеклішими критиками в області технологій за межами Сполучених Штатів. Сам Таяні заявив, що після всіх слухань про діяльність Facebook "залишається стурбованість щодо дотримання жорстких стандартів конфіденційності" в Європейському Союзі.

"Ми впевнені, що Цукерберг готовий відповісти на наші запитання, продемонструвавши, що він однаково налаштований бути відповідальним перед європейськими громадянами", - зазначив голова Європарламенту.

Нагадаємо, стало відомо, скільки Facebook витрачає на безпеку Цукерберга. Виявилося, що витрати на особисто охорону Цукерберга значно збільшилися останнім часом.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Цукерберга засипали тоннами жартів щодо його поведінки в Сенаті.

Також "Знай.uа" писав, що Adidas подружиться з Twitter заради школярів.