Президент Росії Володимир Путін міг змінити свою дату народження, щоб переписати гороскоп, як це зробив Йосип Сталін.

Це заявила вчена, відома астропсихолог Валентина Виттрок в інтерв'ю "Фактам".

"У сталінські часи часто змінювали гороскоп і простим людям. Правда, не магічним, а простим, я б навіть сказала, бюрократичним шляхом: під час війни документи зі зрозумілих причин пропадали цілими архівами, а коли люди приходили оформляти нові, то паспортистам часто доводилося вірити їм на слово. Хтось брав собі інше ім'я або прізвище, хтось міняв дату народження дітям... Матері, керуючись благими намірами, збавляли своїм чадам роки — дочка хоча б за документами була молодшою, а сина пізніше забрали в армію", - заявила вчений.

 

"Думаю, астролог Путіна, Вадим Левін, який становив гороскоп російському керівникові, багато в ньому переписав. Але про те, як це сталося, ми дізнаємося набагато пізніше, якщо взагалі дізнаємося", — заявила вона.

За її словами, не просто так звичайний офіцер держбезпеки, яких в Росії безліч, раптом піднісся так високо — став президентом такої великої країни.

При цьому Виттрок підмітила страшний факт про те, що всі навколо, хто міг знати про його справжню дату народження вже давним давно помер.

"Вадим Левін несподівано помер без явних на те причин у вигляді хвороб або нещасних випадків. Померли і практично всі люди в оточенні Путіна (які знали справжню дату народження, - ред.), починаючи від батьків і закінчуючи колегами".

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", на останній зустрічі канцлера Німеччини Ангели Меркель і президента РФ Володимира Путіна помітили одну тривожну для України деталь.

Нагадаємо, напередодні американська влада шокувала світ заявою: під час навчань Росія фактично "втратила" одну з тих ракет, якими так хвалився Володимир Путін під час щорічного форуму. За даними спецслужб США, в кінці 2017 року російські військові під час випробувань втратили в Баренцевому морі ракету з ядерним двигуном.