У вівторок, 6 червня, на конференції WWDC, яку проводить Apple, вперше виступив політик - глава Apple Тім Кук запросив у якості оратора дружину 44-го президента США Мішель Обаму.

Виступ не транслювали у прямому ефірі, тому за Обамою могла спостерігати лише п'ятитисячна аудиторія розробників зі всього світу. Деякі записували розмову на смартфони і вели прямі ефіри в Twitter і Periscope.

Жінки в Кремнієвій долині

Обама звернула увагу присутніх на малу кількість жінок серед розробників. За її словами, це, насамперед, пов'язано з пробілами в системі освіти.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Учасниця "Холостяка" пройшла у Фінал "Міс Україна-2021": не" Зайка", і не Анна Богдан

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Показати ще

"Дівчатка як і раніше далекі від науки і технологій. Проблема в тому, як ці предмети викладаються. Ви розумніші, давайте в цьому розберемося", - звернулася дружина 44-го президента до студентів і школярів, запрошених на конференцію.

Життя після Білого дому

Обама розповіла, що всі вісім років президентства чоловіка вона жила в постійній напрузі і страху. Тепер же у неї з'явилося більше часу, щоб спілкуватися з чоловіком, подорожувати і писати книги.

Мішель дала пораду присутнім не дозволяти страху оволодівати ними, особливо у важливі моменти життя.

"Головне - знайти час і пізнати себе. Тому що, якщо ви знаєте, хто ви такий і у що вірите, якщо ви визначили свою мету, це дасть вам упевненість в собі", - підкреслила вона.

Про Трампа

Вже в самому кінці свого виступу Обама відповіла на запитання про ставлення до нинішнього президента США і побічно прокоментувала рішення Дональда Трампа вивести країну з Паризької кліматичної угоди.

"Наша країна увійшла в ту фазу, коли нам потрібні люди, які вирішують проблеми. Такі, що вірять у силу іммігрантів, розуміють, що глобальне потепління реально. Нам потрібні люди, які володіють певним рівнем співчуття", - зазначила Мішель.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Мішель розповіла, що її чоловік під час президентства на всі урочисті заходи одягав один і той же смокінг. Всі вісім років. При цьому Барак цим дуже пишається.