Колишній президент США Барак Обама прибув до шотландського Сент-Ендрюса, де пограв у гольф на полі Old Course.

За інформацією The Guardian, 44-й голова Білого дому прибув до Європи у четвер, де у Берліні зустрівся з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Після цього він вирушив відпочивати до Сполученого Королівства.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 13 липня: обережно з фінансами та контролюйте нервозність В Україні вводять колективну відповідальність: єдине житло відберуть через борги родичів Стаж на це не впливає: чотирьом категоріям пенсіонерів підвищать пенсії вже у липні Пенсіонерам виплатять надбавки понад 600 гривень у липні: хто та як може отримати
Показати ще

Зазначимо, що поки Обама грає у гольф, чинний президент США Дональд Трамп обговорює на Сицилії боротьбу з тероризмом, агресію Росії та ядерні випробування КНДР на саміті "Великої сімки".

Трамп також є завзятим гравцем у гольф. Він нерідко літає у Флориду на улюблене поле, але нещодавно вирішив пограти у Нью-Джерсі та зекономити кошти на дорозі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно Обама вийшов на публіку та вперше після складання президентських повноважень заговорив про політику.