Американський письменник Стівен Кінг пожартував, що зведе рахунки з життям після того, як президент США Дональд Трамп заблокував його у Twitter.

Советующее заяву король жаху зробив в соцмережі.

"Трамп заборонив мені читати його твіти. Можливо, мені доведеться покінчити із собою", – писав Кінг.

У відповідь на це автор "потеррианы" Джоан Роулінг написала, що у неї все ще є доступ. Вона обіцяла відправляти їх в особисті повідомлення.

Кінг подякував письменницю. Він заявив, що з ним все в порядку, відбувшися жартами, що у нього є також віце-президент США Майк Пенс.

Популярні новини зараз
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші Їх звільнять із ЗСУ: хто зможе піти відпочивати вже цього року Дорого і принизливо: експерти назвали, скільки збитків завдають державі ТЦК
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа", раніше Кінг пожартував на дивне повідомлення Трампа "covfefe", що послання президента США пов'язане з "Книгою мертвих".