Росія, чиїх хакерів звинувачують у кількох масштабних кібератаках, пропонує проект правил поведінки у кіберпросторі. Це питання Кремль планує винести на розгляд Генеральної асамблеї ООН.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Спецпредставник президента Росії з міжнародного співробітництва в галузі інформаційної безпеки Андрій Крутських зазначив, що Москва активно просуватиме свій проект із прописаними міжнародними правилами.

Він додав, що поки міжнародна спільнота не підтримала ініціативи Кремля. Спецпредставник президента РФ поскаржився, що ще не вдалося досягти повного консенсусу в питанні правил поведінки у кіберпросторі. Групи урядових експертів ООН, за його словами, не домовились, який вигляд матимуть відповідні закони.

У Росії наголошують на тому, що ухвалення єдиних правил поведінки допомогло б запобігти атакам таких небезпечних вірусів, як WannaCry і Petya, а також не допустити можливих диверсій терористів у мережі. Єдині правила зобов'яжуть держави виключно мирно використовувати кіберпростір, відмовитися від атак на важливі об'єкти інфраструктури один одного, а також спільно боротися з хакерами.

Популярні новини зараз

Харків'ян "балують" гнилими бананами, дивитися гидко: "За це потрібно платити?"

В Києві може з'явитися новий мікрорайон: у Кличка розкрили деталі

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Марина Боржемська з дітьми розповіла про стосунки з колишнім чоловіком: "Не маю ярого бажання бачитися"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, стала відома мета хакерів, які запустили у мережу вірус Petya.