Якщо в Кремль надійде відповідна пропозиція, то представники президента Володимира Путіна направлять на розгляд до Міністерства оборони питання про легалізацію російських найманців, які сьогодні нещадно вбивають в Сирії.

Як повідомляють російські видання, про це права рука кремлівського засідателя Дмитро Пєсков заявив на прес-конференції в Москві в п'ятницю, 6 липня.

"За офіційними каналами, якщо таке звернення надійде, воно напевно буде направлено до Міністерства оборони для опрацювання та вироблення якихось підходів основоположних", - заявив Пєсков у відповідь на питання, чи буде Кремль реагувати на звернення ветеранської організації.

Організація направила пропозицію дати офіційний статус і наділити пільгами "добровольців" в Сирійській Арабській Республіці у четвер, 5 липня.

Трохи раніше російський офіцер Олег Леонтьєв постав перед російський судом і зізнався, що воював на території сусідньої країни. Це перший з початку війни на Донбасі випадок, коли путінський посланник зізнався у своїх злочинах.

Популярні новини зараз
Стара проводка - нова напруга: чи витримає побутова техніка перехід на 230 В Соцдопомога з 65 років: на які виплати мають право українці Виплатять по 10 000 гривень: кому потрібно встигнути подати документи до 1 червня Залишимось без їжі: Україну накриє небезпечна спека та посуха вже влітку, що обіцяє прогноз погоди
Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в той час, як Дональд Трамп і Володимир Путін готуються до першої офіційної зустрічі, у російського президента, очевидно, є певна перевага.

Для нього сам факт, що лідер наддержави готовий ставитися до нього, як до рівні, - це вже перемога. А ось Трамп ризикує підірвати цілісність Альянсу НАТО, зробивши необдумані поступки Москві.

Ризиків багато, і американському президенту потрібно бути уважним. Його зустріч з Путіним відбудеться незабаром після саміту НАТО, який і без того, схоже, оголить роздробленість союзників. Видання нагадує, як Трамп провів теплу зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином. Якщо він буде таким же доброзичливим і з російським автократом, друзі і вороги США остаточно заплутаються.

Крім того, нагадаємо, що слова президента США Дональда Трампа про можливість визнання окупованого Криму частиною Росії можна розцінювати як сигнал для успішного проведення зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним у Фінляндії.

Про це заявив голова комітету Держдуми з міжнародних відносин Леонід Слуцький, передають ЗМІ.

"Заява президента США Дональда Трампа про можливість визнання Криму – нехай навіть коротка: "Подивимося", – цілком може бути спрямована на створення сприятливого фону для майбутнього російсько-американського саміту", – сказав Слуцький.