У підмосковній Істрі зграя бродячих собак напала на дівчину і хлопця.

Як пише в Telegram Mash, хлопець загинув, а дівчина з важкими травмами доставлена ​​в реанімацію, їй зробили операцію і зараз її життю нічого не загрожує. Тепер місцеві жителі чекають появи чергових догхантерів і їх супротивників.

Варто зазначити, що такі повідомлення дуже добре контрастують зі словами російського президента про те, що у Росії є суперзброю. Яким вони можуть знищити будь-яку країну світу.

Популярні новини зараз
Росіяни побоюються через майбутній День Незалежності, адже можуть не вижити: "Показову кару хочуть" Українські сім'ї можуть отримати ще один вид допомоги: необхідні документи та подача заявки Радник ОП Подоляк спрогнозував збільшення кількостей "бавовни" та диверсій на окупованих територіях і не тільки Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Напевно, про боротьбу з бродячими тваринами, які стають дуже небезпечні, коли збиваються в зграї, в російському уряді не чули. Не виключено, що це наступний етап програми боротьби проти ворогів росіян. Спочатку розберуться з США, потім і до бродячих собак доберуться.

В Уфі собаки загризли хлопчика

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що люди, у яких є собака, сприймаються оточуючими як більш відкриті до спілкування, щасливі, чуйні і відповідальні, ніж ті, у кого немає домашніх вихованців. Про це стверджує Хелен Фішер, старший науковий співробітник Інституту Кінсі. "Собака дійсно щось говорить про вас", - говорить Фішер. Наприклад, що ви відповідальний та здатний жертвувати своїми планами заради інших.

Також варто знати, що треновані собаки можуть винюхувати найрізноманітніші цілі, будь то зниклий в лісі людина, улюблена іграшка або наркотики, заховані в сумці. Але до сих пір вчені не знали, як собаки розуміють свої пошуки, пов'язані з запахом.

Нові дослідження припускає, що собаки не просто думають про нагороду, яку вони пов'язують з цільовим запахом, але також мають ментальний образ самої мети.

У дослідженні, описаному в Journal of Comparative Psychology, брало участь 48 собак - 25 службових і 23 домашніх. Вчені вибрали дві улюблених іграшки кожної собаки, а потім по черзі переховували їх у кімнаті, поки вони чекали за дверима. Заходячи в кімнату, собака по команді "Шукати" і "Принеси!" Починала винюхувати іграшку. У першому тесті по сліду запаху знаходився шуканий предмет, а в другому на його місце клали іншу річ. Виявивши підміну, багато собак дивувалися і продовжили шукати в кімнаті свою іграшку. Це свідчить про те, що у них є ментальне уявлення предмета, який вони очікували побачити.