Туристичний сезон не завершується разом з літом. Відпочинок восени так само дуже цікавий для мандрівників. Мало того, що дуже красиво, тому деякі місця найкраще відвідувати саме в цей час року. І ми вирішили розповісти вам куди поїхати відпочивати восени, на думку National Geographic.

Бутан
Це зовсім невелика держава, що знаходиться в Азії. Незважаючи на крихітні розміри, в Бутані ви точно знайдете, що робити. В першу чергу туристам радять відвідати монастир Такцанг-лакханг. А після вже можна просто гуляти, адже там дуже чисто і красиво, а 60 відсотків всієї території Бутану – ліс.

Національний парк Лайзард Айленд, Австралія
Австралія завжди була дуже цікавою для туристів. Особливо для тих, хто любить серфінг і дайвінг. Головною визначною пам'яткою цього парку є кораловий риф. Так що, підводний світ там дуже гарний. І щороку в Національний парк Лайзард Айленд з'їжджається величезна кількість туристів.

Національний парк Зіон, США
Звичайно, це місце завжди красиве. Але восени тут відкривається неймовірний краєвид, коли величезні каньйони покриті жовтою рослинністю, очі відірвати складно.

Кейптаун, ПАР
Ця країна в останні роки приваблює все більше і більше туристів. І це не просто так. У столиці досить непогано розвинена туристична інфраструктура. І всі експерти, в першу чергу, радять піти на канатну дорогу, звідки видно все місто.

Оахака, Мексика
Зазвичай тут небагато туристів. Але саме восени, в цьому місці відзначають День мертвих. Ви напевно чули про нього, і бачили барвисті фото з свята. А в живу це ще цікавіше.

Франція
А у Франції восени починають збирати виноградний урожай. Тому в цей період ви точно потрапите на різні дегустації та фестивалі. До того ж, Франція неймовірно красива восени.

Джайпур, Індія
Звичайно, останнім часом Індія зі зрозумілих причин не дуже популярна серед туристів. Але саме восени там проходить головне індуїстський свято, яке супроводжується фестивалем вогню. Має бути дуже красиво.