За останні два роки в Китаї стратили та кинули за ґрати 18-20 оперативних працівників Центрального розвідувального управління.

Про це пише The New York Times.

Як розповіли два колишніх американських топ-чиновники, Китай досяг успіху в руйнуванні мережі ЦРУ, яку американці будували роками.

Американські розвідники почали зникати на початку 2011 року. Щонайменше одного з них застрелили перед очима у колег у дворі державного будівлі.

У ЦРУ поки не дають коментарів щодо цієї інформації.

Популярні новини зараз
Зима скує Україну: синоптики попереджають про рекордні морози та сніговий колапс Правило трьох місяців: чи зникне розшук ТЦК автоматично за строком давності Опалення не більше 6 годин на день: правила, які шокували багатьох українців Пенсію скоротять на 75%: хто втратить право на більшу частину виплати
Показати ще

Як писав раніше "Знай.ua", співробітники ЦРУ придумали, як боротися з ядерною загрозою Північної Кореї. Для цього вони створили спеціальний центр з протидії загрозі.