У мережі показали найдорожчий будинок Піднебесної, котрий коштує ні багато ні мало – аж 149 мільйонів США, або один мільярд юанів.

Маєток, що називається Taohuayuan (Утопія або Земля квітучих персиків) вражає уяву розкішшю та без перебільшення неймовірним дизайном, передає House Beautiful.

Він знаходиться на приватному острові посеред озера Душу в місті Сучжоу і займає площу 673 гектари.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам змусять перерахувати виплати: індексацію визнали незаконною Ухилянтам змінять штрафи вже влітку: які оновлення будуть у "Резерв+" Літо почнеться зі зростання тарифів: які платіжки збільшаться Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Показати ще

Відомо, що всередині будинку 32 спальні, розташовані на південній стороні, 32 ванни, гігантський винний льох в печері, басейн на березі озера. В інтер’єрі помешкання ідеально поєднані традиційний східно-азіатський і сучасний стилі.

Тут багато простору, світла, а меблі та текстиль підібрані так, що не перенавантажують вигляд кожної з кімнат.

На особливу увагу заслуговують сади, що спроектовані за зразком Класичних садів Сучжоу, занесених до Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Маєток споруджували протягом трьох років, а вся цегляна кладка проводилася компаніями Xiangshanbang Traditional Architectural і Building Skills.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українська бізнес-вумен Марина Актон виклала 17,8 млн доларів за маєток Каньє Уеста і Кім Кардашьян у Голлівуді.