У суботу, 12 серпня, китайські майстри презентували свої результати багатоденної праці: в провінції Шеньсі спорудили найбільшу в світі піщану скульптуру.

Монумент знаходиться в спеціальному парку сипучих шедеврів, який розташувався прямо посеред безкрайньої пустелі, повідомляє канал PressTV.

Нова споруда, яку назвали "Королівство Лоулань", стала однією з центральних елементів. Її висота 25 метрів, а периметр - цілих чотири сотні. Всього в парку можна помилуватися 70 різноманітними скульптурами, на які щодня приїжджають подивитися десятки тисяч туристів з усього світу.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в Камбоджі на глибині всього 40 сантиметрів знайшли унікальну стародавню скульптуру.

Популярні новини зараз
Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Запасайтеся медом, "поклоняйтесь" бурякам і остерігайтеся незнайомців: українців суворо попередили перед 2 жовтня Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще