У Міністерстві закордонних справ Росії знову зробили акцент на нібито необґрунтованості претензій з боку США та Європи. Цього разу - за допомогою анекдоту про Чапаєва.

Таке порівняння на "Примаковських читаннях" висловив глава дипломатичного відомства Сергій Лавров.

"Пам'ятаєте [анекдот], як Василь Іванович Чапаєв їздив у Монте-Карло, [грали в карти] і коли вони казали у кого скільки очок, хтось сказав: "У мене 21". Чапаєв каже: "Покажи". У відповідь : "у нас прийнято вірити на слово". І тут у Василя Івановича поперла карта... Ось щось схоже зараз відбувається і з обвинуваченнями на нашу адресу", - зазначив він.

За словами Лаврова, злостивці прагнуть очорнити Росію, незважаючи на те, що у них немає проти Кремля жодних доказів.

"Ті, хто нас звинувачує у хакерських атаках, санкціонованих державою, у втручанні у виборчу кампанію США і багатьох європейських країн, хто звинувачує Асада у використанні хімічної зброї, хто звинувачує нас й інших у багатьох гріхах, керуються цією самою максимою - що у пристойному суспільстві прийнято вірити на слово", - підкреслив дипломат.

Популярні новини зараз

Розлучена Аліна Гросу показала нового хлопця: "Поспішати не хочу"

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Копають лопатами, кирками і руками: найбіднішу країну світу наповнила лихоманка

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Показати ще

При цьому самі представники російського керівництва, за завіреннями Лаврова, звикли довіряти лише перевіреній інформації.

"Ну, по-перше, у нас світова спільнота багатобарвна і багатогранна. А по-друге, той же самий президент США Рональд Рейган сказав таку фразу - "довіряй, але перевіряй". Тому ми будемо довіряти лише фактам, а не вірити на слово", - підсумував глава МЗС РФ.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Лавров образився на "ігнор" Вашингтона.