Наміри Америки щодо передачі летальної зброї Україні – чіткий сигнал про підтримку спроби військового вирішення конфлікту на Донбасі.

Відповідну думку у своєму Twiiter висловив глава комісії російської Ради Федерації з інформаційної політики Олексій Пушков.

"Вирішивши поставляти Україні летальну зброю, США дають чіткий сигнал Києву, що підтримають спробу військового вирішення", - підкреслив він.

Мова йде про заяви спеціального представника Державного департаменту США у справах України Курта Волкера, котрий нібито одразу після цього, за словами Пушкова, "може йти у відпустку".

Популярні новини зараз
Без цього паспорт більше не дадуть: нові правила для українців вже діють Буде підвищення тарифів на газ та тепло: коли чекати змін у платіжках Індексація пенсії у 2026 році: у кого зростуть виплати аж на 14% ПриватБанк попередив про зміни: стосується всіх, хто користується "Приват24"
Показати ще

Відомо, що раніше американський сенатор Джон Маккейн схвалив рішення Трампа передати Україні першу партію летального озброєння і закликав главу Білого дому не зупинятися на досягнутому.

Дивіться: США вже продають Україні летальну зброю – розслідування

Як повідомляв портал "Знай.ua", інструктор по снайперській стрільбі заявив, що американська летальна зброя необхідна Україні, щоб більш ефективно боротися з бойовиками на сході країни.