У Мережі показали маршрут "літака судного дня", який американський уряд підняв у повітря 11 квітня. Відомо судно також як E-4B Nightwatch. Про це повідомляють зарубіжні ЗМІ.

Згідно з інформацією, літак на цей момент знаходиться над штатом Індіана.

Скріншот запису

Знімок карти

Нагадаємо, американський уряд віддав розпорядження підняти в повітря літак E-4B Nightwatch – він відомий, як "літак судного дня".

Згідно з даними веб-сервісу Flightradar, який призначено для спостереження за станом повітряних суден у реальному часі, літак знаходиться над штатом Індіана.

Судно може перебувати в польоті цілий тиждень за умови повітряної дозаправки, і призначено його як для використання вищим політичним керівництвом США, так і для використання в якості "комунікаційного хаба" у випадку використання противником ядерної зброї.

В останньому випадку літак пов'язує президентський бункер із керівництвом армії та іншими бункерами (у разі пошкодження комунікаційного обладнання електромагнітним імпульсом). У моменти кризи літак піднімається в повітря за замовчуванням.

Відзначається, що користувачі Twitter згадали, що бачили судно в повітрі, які "летять низько в небі після полудня", після атаки терористів на Всесвітній торговий центр у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року.

Крім того, впав військовий літак у провінції Бліда, недалеко від аеропорту міста Буфарик, Алжир. Повідомляється, що, щонайменше, загинули 200 людей.

Точні подробиці аварії поки уточнюються. За попередніми даними, в результаті падіння літака загинули понад 200 солдатів Національної народної армії, зараз точна кількість жертв встановлюється.

До того ж з'ясувалося, що розбився російський транспортний літак Іл-76 або Іл-78, обидві моделі перебувають на обліку флоту ВВС Алжиру.

Зараз над місцем аварії в небо піднімається стовп густого чорного диму.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", розбився ще один військовий літак, є жертви.