На борту літака Індії стався неймовірний інцидент. Прямо під час польоту турбулентність зіграла злий жарт з пасажирами і в підсумку цілих три людини постраждало. Пару днів випадок замовчувався і про нього випадково стало відомо з місцевих газет.

Інцидент стався ще в четвер, 19 квітня о 14:50, але розголосу він отримав лише зараз. Виявилося, що під час польоту турбулентність завдала літаку в Індії деякі ушкодження.

Авіапригода з постраждалими сталася на борту Air India рейсу Амрітсар-Нью-Делі. Літак потрапив в зону турбулентності і з-за цього постраждало 3 людини. Про інцидент повідомила газета India Today.

Повітряне судно потрапило в зону турбулентності, в результаті чого на борту почав падати багаж пасажирів зверху, одна з пасажирок покалічилася. Вона вдарилася головою об панель обшивки з-за того, що не встигла вчасно пристебнутися. Крім того, одне з стекол ілюмінатора тріснуло і відпало.

Популярні новини зараз

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Настя Каменських оголила ніжки на премії YUNA 2021, Потап не стримався: "Богиня"

40-річний Потап похвалився розкішним "залізним конем": "Більший втричі"

Заміну солістки Go_A напередодні "Євробачення" оцінили в мережі: "Вивчила українську за 2 години"

Показати ще

У самій авіакомпанії повідомили лише те, що турбулентність тривала від 10 до 12 хвилин. Інших коментарів представники авиокомпании не повідомляють. На даний момент розпочато розслідування.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", відважна жінка змогла посадити авіалайнер без двигуна, спустивши його висоти в 9 кілометрів. У боїнга у повітрі відмовили двигуни, але жінка змогла врятувати пасажирів і посадити літальний судно.

Авіакомпанія не стала розкривати ім'я пілота, який врятував літак. Завдяки пасажирам, які захоплювалася жінкою і висловлювали слова подяки за порятунок, стало відомо, що нею була Таммі Шульц. Вона змогла здійснити аварійну посадку без жертв.

Виявилося, що проблеми з двигуном почалися через 20 хвилин після початку польоту і було прийнято рішення заходити на аварійну посадку. Найближчим за курсом став аеропорт Філадельфії.

Вже після благополучного приземлення пасажири побачили, що їх рятівницею стала ас вищого пілотажу Таммі Шульц. Пізніше стало відомо, що десять років вона працювала пілотом винищувача в військово-морських силах США і стала однією з перших жінок у цій професії. Після відставки вона перейшла на роботу в цивільну авіацію.