Сьогодні, 25 червня, у центральній частині Лондона терміново евакуювали людей через знайдену бомбу часів Першої або Другої світової війни.

За інформацією Daily Star, один з мешканців британської столиці повідомив правоохоронцям, що побачив снаряд близько 10:30 за місцевим часом. Бомба знаходиться у воді на березі Темзи поблизу колеса огляду London Eye.

Правоохоронці почали термінову евакуацію та оточили територію. Наразі снаряд перебуває у воді. З ним працюватимуть під час відливу.

Нагадаємо, 3 червня на Лондонському мосту терористи "ІД" протаранили натовп людей на автівці, після чого влаштували різанину поблизу ринку Боро-маркет. Внаслідок цього нападу загинули восьмеро людей.

Популярні новини зараз
Головне за 26 квітня: на пенсію у 67 років, зниження мобілізаційного віку та нові правила перетину кордону У травні деякі пенсіонери можуть не отримати виплати Витрати на комуналку зростуть з травня: яка послуга подорожчає Який податок ви маєте заплатити за набуту спадщину
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", британська поліція опублікувала нові подробиці про терориста, який влаштував вибух на манчестерському стадіоні.