У понеділок, 26 березня, російський актор театру і кіно Володимир Пермяков (Льоня Голубков), який найбільш відомий по рекламним роликам МММ, дав коментарі з приводу смерті засновника піраміди Сергія Мавроді.

Як стверджує актор, для бізнесмена гроші були «не головне», а «афериста» з нього зробили ЗМІ за наказом керівництва Росії.

Так, виконавець ролі Льоні Голубкова актор Володимир Пермяков виступив з приводу трагічної події. Він підкреслив, що Мавроді був дуже талановитою людиною, але таких не цінували в Росії, що й призвело до краху бізнесмена.

Крім того, Володимир Пермяков впевнений, що для засновника МММ гроші не грали головної ролі, він хотів розвинути свої проекти, а «афериста» з нього зробили ЗМІ під керівництвом лідерів країни.

Популярні новини зараз

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Показати ще

"МММ" - радянська і російська приватна компанія, організована Сергієм Мавроді, розглядається як класична і найбільша в історії фінансова піраміда. Компанія була цілеспрямовано зруйнована відповідними державними органами, порушено кримінальну справу.

Сам він неодноразово заявляв, що два інших засновника були тільки номінальними фігурами, необхідними йому виключно для реєстрації компанії. Це також підтверджується тим фактом, що по кримінальній справі щодо МММ дійсно проходив тільки він один.

Нагадаємо, що в понеділок, 26 березня, у віці 63 років в Москві помер Сергій Мавроді, засновник відомої фінансової махінації з пірамідами "МММ".

Як відомо, вночі його госпіталізували прямо з автобусної зупинки на вулиці Полікарпова, викликав "швидку" випадковий перехожий. Мавроді скаржився на слабкість і біль у серці. Його відразу відвезли до шістдесят сьомої лікарні, але медики виявилися безсилі.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що Мавроді народився в 1955 році в сім'ї Пантелея Андрійовича, який працював електромонтажником і Валентини Федорівни - економіста підприємства. З дитинства страждав від пороку серця, але продемонстрував феноменальні можливості пам'яті. Міг тримати в голові нереальну кількість інформації, тому постійно перемагав на Олімпіадах із фізики та математики.