Россільгоспнагляд оголосив про заборону на ввезення молока білоруського виробництва на російську територію з 31 березня.

Нові обмеження стосуються продукції цілого ряду молокозаводів Білорусі. Олександр Лукашенко не залишив без уваги ситуацію, що склалася, і закликав місцевих підприємців знайти нові ринки збуту для своїх товарів.

Крім того, білоруський президент пообіцяв особисто зустрітися з Володимиром Путіним після його чергової інавгурації, і обговорити ситуацію, що склалася. "Якщо вони вирішили нагинати нас постійно незрозуміло за що, будемо шукати своє щастя в іншому місці", - сказав Лукашенко.

У Білорусі місцеве молоко користується великим попитом: відео

Популярні новини зараз

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Президент Білорусі підкреслив також, що замінником для їх продукції в Росії стало сухе молоко з Нової Зеландії. Він негативно відгукнувся про його якость, і припустив, що хтось з високопоставлених російських чиновників отримав хабар за таку операцію. У той же час, російська сторона не назвала ніяких певних причин для мотивації такої заборони.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа" соратник побіжного президента Януковича годує українську армію тухлими продуктами. Екс-регіонал Хомутиннік був викритий у постачанні неякісних продуктів, а також у жорстокому поводженні з тваринами на своїх підприємствах.