Житель провінції Північне Онтаріо, що у Канаді виграв 1 млн доларів в лотерею.

Про це повідомляє місцеве видання Northern Ontario.

Наразі вже відомо, що ім'я щасливчика - Скотт Ріенгетт. Він йшов до омріяного виграшу майже 20 років.

Крім того переможець вже встиг розповісти, куди ж витратись омріяні кошти. Так, частину з них він витратить на ремонт будинку та оплату навчання своїх дітей, інші ж гроші підуть на мрію всього життя.

"Виграні гроші ми витратимо на ремонт в будинку, на оплату навчання наших дітей. Також, ми мріємо провести свою відпустку на Ямайці ", - розповів переможець.

Скотт за професією шахтар. У нього велика родина - дружина і четверо дітей.

Варто відзначити, що раніше у штаті Новий Південний Уельс, 59-річний Карло Массет з Сіднея, двічі виграв у лотерею за один тиждень. Сумарний виграш чоловіка склав 2,5 мільйона австралійських доларів (понад 1,8 млн американських доларів, - ред.).

Після двох фантастичних перемог, чоловік вирішив перевірити удачу ще раз. Як виявилося, третій квиток приніс Карлу 48 тис австралійських доларів.

Він зробив пожертвування в сумі 50 тис австралійських доларів у відділення з лікування хвороб серця і легенів у лікарні Святого Вінсента.

"Я дуже поважаю цю лікарню і був радий допомогти їй, чим можу", - сказав він.

Чоловік зізнався, що вже п'ять разів за своє життя вигравав у лотарею великі суми.

Як зазначають ЗМІ шанс виграти в лотерею в Австралії складає 50 до одного.

Разом з тим варто відзначити, що лідер Радикальної партії Олег Ляшко може незабаром опинитися на лаві підсудних у справі про отримання хабара.

Так, Національне антикорупційне бюро з минулого року розслідує справу стосовно Ляшко. Згідно з відомостями Єдиного реєстру досудових розслідувань, кримінальну справу кваліфікується як можливе одержання хабара (ч.4 ст.368 КК України).

Підставою стала істотна зміна в майновий стан нардепа, коли він в декларацію вніс доходи від виграшу в лотерею.

Ляшко в декларації в якості додаткового доходу вказав виграші в “Українській національній лотереї” (УНЛ). Сумарно мова йшла про більш ніж 571 тисяч грн, розбитою на три частини: 283,5 тисяч грн, 134 тисяч грн і 153,5 тисяч грн.

Відзначимо, що за кілька місяців розслідування детективи НАБУ накопали ряд підтверджень, що вказують на те, що в діях лідера Радикальної партії є склад злочину.

В першу чергу, "підставили" Ляшко в компанії-операторі лотерей УНЛ. Згідно з їхніми даними, протягом жовтня 2017 року виграші в таких сумах, як задекларував політик, що не були зафіксовані.

Тому НАБУ звернулися в суд, що в УНЛ розкрили таємницю всіх успішних ставок Олега Ляшко практично за весь минулий рік (аж до дня декларування їм виграшів – 24 жовтня).

Ляшко прокоментував виграш в лотерею

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що дружина пішла від чоловіка до його брата і залишилася в дурнях.