Екс-президент США Барака Обама написав листа своєму наступнику Дональду Трампу і залишив на столі в овальному кабінеті.

CNN оприлюднило зміст цього листа.

Спочатку Обама порадив Трампу зосередитися на проблемах простих американців.

"По-перше, нам обом - хоча і по-різному - але неймовірно пощастило. Не кожному так щастить. Ми повинні зробити все можливе, щоб створити більше можливостей досягти успіху кожної дитини і кожної сім'ї, які готові багато працювати", - написав Обама .

Друга порада стосувався світового порядку: "Цьому світу зараз не обійтися без американського лідерства. Наше завдання - діями і прикладом підтримувати міжнародний порядок, який після закінчення холодної війни неухильно стає багатополярним і залежить від нашого власного добробуту і безпеки".

Після він попередив президента, що ця посада не вічна. "По-третє, ми просто тимчасові мешканці Овального кабінету. Саме це робить нас хранителями таких демократичних інститутів і традицій, як верховенство права, принцип розмежування влади, рівність усіх перед законом і громадянські свободи, за які боролися і проливали кров наші предки", - написав Обама.

І четверта порада: завжди знаходити час для сім'ї та друзів, які допоможуть подолати труднощі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що президента США Дональда Трампа не підтримують ні республіканці, ні демократи, і в країні, по суті, відбувається холодна революція.