Президент Франції Еммануель Макрон на прес-конференції, яка відбулась після переговорів з Володимиром Путіним, зазначив, що вони обговорили переслідування геїв в Чечні. Глави країн домовилися разом «регулярно відслідковувати ситуацію».

За словами Макрона, в ході розмови Путін підкреслив, що «кілька разів вживав заходів, щоб дізнатися всю правду про те, що відбувається в Чечні і врегулювати делікатні ситуації».

Під часі переговорів президент Франції обговорив з російським лідером діяльність некомерційних організацій в Росії та нагадав про необхідність забезпечувати права всім меншинам. Макрон дав ясно зрозуміти Путіну, чого від нього чекає стосовно цих питань

"Я нагадав, як важливо для Франції, щоб дотримувалися права всіх меншин, всіх людей, всього громадянського суспільства. Ми говорили про ЛГБТ в Чечні, а також про НКО в Росії. Я дуже чітко вказав президенту Путіну, чого очікує Франція з цього питання, і ми домовилися, що будемо регулярно відслідковувати ситуацію разом", - сказав Макрон.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Макрон перед Путіним викрив RT і Sputnik в «брехливій пропаганді»

Популярні новини зараз

Хитрий українець вигадав, як приховати номерний знак від камер автофіксації

Леся Нікітюк готова стати конкуренткою Олі Поляковій: "Мене кинув Андрій, Саша, Петя та Юрій"

Катерина Кухар похвалилася дитячим фото і розповіла, в кого вдалася такою красивою: "Порода видна"

Білява зірка "Жіночого кварталу" Лєра Товстолес подражнила замерзлих українців фото з відпочинку

Показати ще