Президент Франції Еммануель Макрон на прес-конференції, яка відбулась після переговорів з Володимиром Путіним, зазначив, що вони обговорили переслідування геїв в Чечні. Глави країн домовилися разом «регулярно відслідковувати ситуацію».

За словами Макрона, в ході розмови Путін підкреслив, що «кілька разів вживав заходів, щоб дізнатися всю правду про те, що відбувається в Чечні і врегулювати делікатні ситуації».

Під часі переговорів президент Франції обговорив з російським лідером діяльність некомерційних організацій в Росії та нагадав про необхідність забезпечувати права всім меншинам. Макрон дав ясно зрозуміти Путіну, чого від нього чекає стосовно цих питань

 "Я нагадав, як важливо для Франції, щоб дотримувалися права всіх меншин, всіх людей, всього громадянського суспільства. Ми говорили про ЛГБТ в Чечні, а також про НКО в Росії. Я дуже чітко вказав президенту Путіну, чого очікує Франція з цього питання, і ми домовилися, що будемо регулярно відслідковувати ситуацію разом", - сказав Макрон.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Макрон перед Путіним викрив RT і Sputnik в «брехливій пропаганді»
 

Популярні новини зараз

Змучена Алла Мазур поділилася з українками історією перемоги над раком: "Розмова - не лише про біду і біль"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще