Офіційний портрет новообраного президента Франції, 39-річного Еммануеля Макрона, викликав справжній захват серед прихильників глави держави та остаточно закріпив за ним звання найкрасивішого політика Європи.

Якщо уважно подивитися на знімок, то можна зрозуміти, що все на ньому продумано до дрібниць, починаючи від того, де і як стоїть президент, і закінчуючи речами навколо.

Макрон позує між прапорами Франції та Євросоюзу, а позаду нього відчинене вікно. На столі за спиною політика два смартфони, стоїть статуетка півня, що є символом Франції, та видно книги Шарля де Голля й Стендаля.

Таким чином він показує, що Франція і ЄС для нього нерозривні, а відкрите вікно – символ прозорості влади та готовності освоювати нові горизонти.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua”, в особі Еммануеля Макрона Україна отримала надійного союзника в Європі.

Популярні новини зараз
30 гривень за десяток залишиться у мріях? Українцям розповіли, що буде з цінами на яйця "Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Гаманці пенсіонерів стануть "пухлішими": хто отримає велику надбавку в 2023 році
Показати ще