Невідомий чоловік у Німеччині вимагає надати йому кількамільйонну суму, в противному випадку він погрожує отруїти їжу в супермаркетах на всій території країни, а також в інших країнах Євросоюзу.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на поліцію Німеччини.

За інформацією правоохоронців, шантажист сповістив про свої погрози електронною поштою після того, як ще на початку вересня підкинув отруту в продукти у деяких супермаркетах на півдні Німеччини. Видання уточнює, що зловмисник отруїв навіть дитяче харчування.

Тепер шантажист погрожує повторити вчинок, якщо не отримає гроші.

Заступник начальника поліції у місті Констанц Уве Штумерер попередив споживачів про те, що вони повинні уважно перевіряти упаковку, купуючи продукти.

Популярні новини зараз
На Україну чекає аномальне літо: чим воно може здивувати у 2025 році Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері Більше жодної готівки: українців чекають важливі зміни Водіїв чекають радикальні зміни: суворі перевірки лише початок, всіх "прогонять" через "Оберіг"
Показати ще

У поліції також повідомили, що вони вже виявили у дитячому продукті етиленгліколь – безбарвну рідину без запаху, яку використовують при виробництві антифризів. Вона може бути смертельною при споживанні.

Зараз поліція розшукує підозрюваного, якого помітили на відео з камер спостереження в одному із супермаркетів у місті, недалеко від Констанца. Підозрюють чоловіка близько 50 років. Правоохоронці оприлюднили його фото та просять громадян допомогти в пошуках.

Поліція переконує, що наразі про жодні випадки отруєння не повідомлялося.

Як повідомляв портал "Знай.ua", смертельна риба потрапила на українські прилавки.