У Москві халатність лікарів коштувала багатодітній матері життя. Марія Селютіна померла після нескладної операції.

Про це пишуть російські ЗМІ.

Матір трьох дітей звернулась до лікарів через опущення матки. Медики наполягали на операції, яка за їх словами, вирішить проблеми жінки.

Марія лягла під ніж хірургів. За три дні її обіцяли виписати.

Рідні жінки звинувачують у трагедії лікарів, які за словами чоловіка Марії, вони пробили їй кишечник.

Популярні новини зараз

Подружжя із Закарпаття заробило мільйон і розповіло, як

Харківський супермаркет попався на афері з "чорною п'ятницею": "Три копійки - це знижка?"

Садовий накинувся на новоспечених депутатів через "ганебну" сесію: "Ні капелана, ні прапора"

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

Показати ще

За кілька днів страждань, медики змилувались і провели УЗД-дослідження. Як запевнили спеціалісти, нічого особливого вони не помітили і відправили хвору назад до палати.


Мати Марії постійно була із донькою та все просила лікарів обстежити її, адже хвора вже не могла піднятися з ліжка. Та лікарі наказали жінці покинути стіни медзакладу, оскільки вона лише заважає працювати. А хвора просто прикидається.

Згодом жінці зробили повторне УЗД, після чого прооперували. Їй видалили 30 см кишківника, після цього почалось запалення в черевній порожнині.

Протягом кількох днів до жінки не пускали, рідним сказали, що їй стало гірше і вона потрапила до реанімації у стані коми. А ще за кілька днів Марія померла.

Чоловік звернувся до правоохоронних органів з проханням розслідувати справу. Він упевнений, що дружину можна було врятувати. Крім того, чоловік вважає, що лікарі щось приховують, адже у довідці, яку вони видали, зазначили дату смерті 23 липня, а операцію провели, згідно документу, 29 липня.

У Марії залишилося троє малолітніх дітей, найменшій із них всього 1,5 років.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", всесвітньо відомий інститут кардіохірургії імені Амосова може припинити роботу через брак фінансування.