Директор Державного архіву Росії Лариса Рогова підтвердила, що мемуари балерини Матильди Кшесинської, в яких сказано, що вона була вагітна від Миколи II, є справжніми.

"Співробітник газети "Московський комсомолець" А. Добровольський дійсно працював з документами фонду № 10060, в складі якого знаходиться на зберіганні машинописний варіант з правкою спогадів М. Кшесинської, виданих в 1955 році. В них є закреслений фрагмент спогадів, наведений журналістом в своїй статті. Послід в друкованому варіанті спогадів зроблені рукою М.Ф. Кшесинської. Такий висновок дозволяє зробити порівняння почерку у спогадах із зразками її почерку в інших рукописних документах, автором яких вона є", - повідомила Рогова.

Фрагмент мемуарів Кшесинської, в якому вона згадує про вагітність, виглядає так:

"Я теж в кінці кінців вилетіла з саней у сніг і сильно ... Розшиблася. Якби не це нещастя, я стала б скоро матір'ю. Тільки згодом, коли була старшою, я зрозуміла, що тоді втратила. Говорили потім, що у мене були діти від Спадкоємця, але це була неправда. Я часто шкодувала, що не мала", - спогади балерини.

Цей фрагмент все ж викреслили і не друкували.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Юрій Горбунов кардинально змінив зовнішність перед пологами Каті Осадчої, українці не впізнали

Показати ще

Нагадаємо, у російському прокаті вийшов фільм "Матильда" режисера Олексія Учителя про стосунки Матильди Кшесинської з Миколою II. Депутат Держдуми Наталія Поклонська розпалила навколо стрічки скандал, заявивши, що він ображає почуття віруючих.

Дивіться: трейлер фільму "Матильда"

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські православні погрожували спалити кінотеатри, які транслювали "Матильду".