Від 800 до понад 2000 євро готовий платити мер італійського міста Кандела Нікола Гатта людям, які захочуть там оселитися, причому як одинакам, так і цілим родинам.

На такий крок він зважився, аби зупинити прогресуюче зменшення кількості населення та повернути містечку, що колись називали маленьким Неаполем, колишню славу серед туристів та торговців, передає CNN.

Уже відомі й розміри виплат, на які готова влада Кандели. Одинокі переселенці отримуватимуть 800 євро, подружжя – 1200 евро, 1500 та 1800 євро для трьох членів родини та понад дві тисячі євро родині з чотирьох або більше членів. На цьому бонуси не закінчаться, й людям обіцяють податкові пільги з утилізації відходів, пільги на рахунки та інше.

У свою чергу ті, хто надумає переїжджати в місто, щоб стати його постійним мешканцем, повинен орендувати там будинок і знайти роботу із зарплатнею не менше семи з половиною тисяч євро на рік.

Популярні новини зараз

Галя, Польща і колоради: чоловік випив отруту для жуків, аби кохана не їхала на заробітки

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Ініціатива Гатти вже принесла перші результати. У Канделу переїхали шість сімей з північної Італії і ще п’ять подали заявки на переїзд.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українці масово виїжджають за кордон у пошуках гідної роботи та високих зарплат.