Заради шляхетної мети консолідації суспільства в Росії виступили з новою досить незвичайною ініціативою: право голосування на виборах повинні мати не тільки живі, а й мертві громадяни країни.

З дивною пропозицією під час Антикризового форуму в Пітері виступив директор Інституту економічних стратегій РАН Олександр Агєєв, передають російські ЗМІ. За його версією, голосувати повинен кожен, хто помер під час Другої світової війни і в усі наступні роки. Виникає закономірне питання, як це в принципі можна реалізувати, на що Агєєв відповів, що голосувати повинні родичі загиблих.

Необхідність такого рішення Агєєв бачить в праві кожного брати участь в будівництві сучасного суспільства, адже сучасність існує завдяки минулому, в якому покійні брали участь а значить, мають право це робити і після своєї смерті. Це, на думку Агєєва, має піти виключно на благо суспільству, консолідувавши його.Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ватажок російських бойовиків вибухнув черговим маразмом.

Популярні новини зараз

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

Злата Огнєвіч зняла ліфчик перед фіналом "Холостячки", щоб познайомити зі своїми "ріднулечками": "Так грайливо"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще