У Менді Вуд з Каліфорнії є три простих принципи, яких треба дотримуватися, щоб скинути реально багато кілограмів. Першу пораду їй дав дієтолог, а два інших правила жінка може дати вам сама: адже за два роки вона схудла на 70 кілограмів. Та ні, вона не голодувала.

Восени 2015 року Менді Вуд важила близько 170 кілограмів. Вона швидко втомлювалася від будь-якої діяльності, стали боліти ноги. У 35 років здоров'я вже не додається, але і відчувати себе хворою людиною, м'яко кажучи, зарано. Менді зрозуміла, що пора худнути.

Спочатку Менді Вуд, як багато хто, намагалася робити це сама: обмежувала себе в їжі, спробувала фітнес. Швидко стало зрозуміло, що нічого не виходить. Але варто було їй сходити на консультацію до дієтолога, і справа пішла. Він дав їй одну слушну пораду, а решту жінка вже додумала сама.

Консультант, розповідає Менді, пояснив їй, як правильно тримати баланс харчування. Він обмежив розмір порцій і кількість калорій і порадив дотримуватися такої пропорції: 35 відсотків — вуглеводи, 25 відсотків — жири і 40 відсотків — білки. Це дозволило сильно оздоровити дієту.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

Ідеальний Льоша з "Холостячки" став батьком: "Можете вітати"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

8 березня: красиві листівки і привітання у віршах

Показати ще

Але головне — необхідність щодня вимірювати кількість калорій в їжі і думати, скільки в тарілці жирів і білків в процентах, що саме по собі дисциплінує. У підсумку за два з невеликим роки вона скинула 70 кілограмів із 170 і поки не планує зупинятися.

Звичайно, фізкультура теж важлива річ. Менді ходила в спортзал, але кидала і пропускала, тому що для неї це була важка повинність, а результат все не приходив. Зрештою, вона записалася до персонального тренера. Саме це все змінило: людині потрібен наставник, зовнішній стимул для дисципліни.

Третя порада, яку Менді дає всім, така: треба ставити розумні і близькі цілі. Скинути два кілограми цілком під силу будь-якій людині, на відміну від сотні.

Щоправда, швидко скидаючи вагу, жінка зіткнулася з падінням рівня гемоглобіну. Раніше вона втомлювалася від того, що їй доводилося тягати на собі зайві 120 кілограмів. Тепер вона стала втомлюватися ще більше, тому що кисень надходив в м'язи в недостатній кількості.

Щоб підтримувати гемоглобін, їй доводиться робити крапельниці з залізом. З часом кровотворення повинно прийти в норму, вважають лікарі, тому Менді не сумує. Каже: "Досягнувши однієї маленької мети, ти отримуєш додаткову мотивацію рухатися до наступної. Головне — не здаватися".

Дивіться: "Як швидко схуднути до літа"

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв про фантастичне перевтілення дівчини, яка власним прикладом показала, що сильно схуднути можливо.