Міжнародний міст через Амур в Китаї змило через паводок. Міст будується в районі російського міста Благовєщенськ і китайського Хейхе. Відеозапис події опублікувало місцеве видання "Амур.info".

Загалом обвалилося чотири прольоти робочого моста. Окрім того, жертвою природного явища став будівельний кран.

"Прибрати кран з тимчасового моста не видається можливим через різкий підйом води. Людей, які постраждали в результаті паводку, немає, оскільки заздалегідь були виконані заходи щодо їх евакуації з підтоплених майданчиків", - повідомляється на сайті уряду Амурської області.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що відвідувачі відкритого в травні 2018 року Керченського мосту, який з’єднав Росію з окупованим Кримом, відзначають, що блискавично швидко зіпсувалося дорожнє покриття і стверджують, що міст вже буквально почав розвалюватися на очах. Про це свідчить відео, опубліковане на Youtube каналі Kerch.FM.

Під відео коментують, що кадри зроблені на в’їзді в Керч, на вулиці Чкалова. На відео показано дорожнє покриття дуже поганої якості з величезною кількістю ям і вибоїн. В одному місці потріскався асфальт так, що дійсно створюється відчуття, ніби міст розходиться по швах.

"Міст на в’їзді в Крим почав розвалюватися", – коментують у підписі до відео.

"Безглуздий російський світ добрався і до Керчі", "Дурниці. Путін особисто забезпечує над мостом і в Керченській протоці хорошу погоду. Чергові батюшки періодично літають над мостом з іконами. Льоду взимку не буде. Відповідний законопроект вже внесений до Держдуми. Грунт зміцнився відповідними скріпами", "Керч опускають до російських стандартів", – кепкують в коментарях.

Втім, деякі стверджують, що на відео знятий інший міст в Керчі, не той, який з’єднує півострів з Росією.

Нагадуємо також про те, що улюблений виконавець ватажка кримських і донецьких терористів Володимира Путіна Микола Расторгуєв на Кримському мосту через зйомок нового кліпу влаштував ПП.

Відомо, що під час знімального процесу "адміністрація" мосту перекрила одну зі смуг руху, у зв'язку з чим утворився великий затор. Відеозапис з місця інциденту опубліковано на Youtube.

Інцидент стався в понеділок,16 липня, приблизно об 11:00 за місцевим часом. Спочатку водії припускали, що сталася ДТП, проте незабаром з'ясувалося, що на мосту знімали кліп Расторгуєва.

Рух на одній із смуг мосту було зупинено протягом кількох годин.