Багатотисячні акції протесту сколихнули столицю Молдови Кишинів: люди виступають проти дій президента країни Ігоря Додона.

Як передає "Інтерфакс-Україна", громадяни вийшли на мітинги через прийнятий парламентом закон про перехід на змішану виборчу систему, що протирічить рекомендаціям Венеціанської Комісії.

Після мітингу під стінами парламенту маніфестанти вирушили до до центрального офісу Партії соціалістів Республіки Молдова (ПСРМ), яку очолював Додон до обрання президентом. Вони скандували "Молдавани, об'єднуйтеся!", "Ми не здамося!", "Євросоюз, не давай грошей мафії".

Звідти колона протестувальників вирушила до Генпрокуратури, вигукуючи дорогою "Ми-народ!", "Геть змішану виборчу систему!".

Відповідно до прийнятого закону, 50 депутатів парламенту обиратимуться за партійними списками, а 51 - в одномандатних округах з першого туру, коли переможцем буде той кандидат, який набрав більше голосів виборців.

Популярні новини зараз

Погода на неділю 16 травня обрадує літнім теплом і освіжить дощами

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Ірина Федишин з чоловіком готують несподіване зізнання: "Буде донечка"

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", спецпредставник президента Росії по Придністров'ю Дмитро Рогозін та президент Молдови Ігор Додон вирішили зустрітися в Ірані, бо їм "є про що поговорити".