Московський метрополітен святкує 82-гу річницю відкриття. І на честь такого світлого свята адміністрація вирішила встановити на станції "Сокільники" портрет радянського диктатора Йосипа Сталіна.

Аби тирану не було самотньо, поруч повісили зображення його товариша - Лазаря Кагановича.

Але й цим керівництво метрополітену російської столиці не обмежилося. У вестибюлі розтягнули святкову червону стрічку з привітанням для "рідного" Сталіна.

Такий креатив від адміністрації підземки викликав у росіян шквал обурення. Відомий гуморист і критик режиму Путіна Віктор Шендерович відреагував на вихваляння Сталіна на сторінці в Facebook у звичній йому іронічній манері.

Популярні новини зараз

Дантес показав, де гуляє на травневі без Дорофєєвої: "Непередавана радість"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Показати ще

"Ай, добре вийшло! Весна, люди гуляють з дітьми повз портретів, Сталін посміхається їм у вуса... Патріотичне виховання, бл * буду. Правильно! Якби не Сталін, у нас би, мабуть, досі метро не було! І не настільки ж ми невдячні, щоб не повісити за це його величезний портрет посеред Москви", - написав він.

А ще Шендерович поділився з владою міста ідеєю, кого з "видатних" діячів Росії можна вшанувати наступним.

"А 12 серпня у нас буде - День фізкультурника. Звичайно, є варіанти, але, я думаю, над Інститутом фізкультури та біля всіх спортивних майданчиків треба повісити портрет Чикатила. Він у нас, із великим відривом, найвідоміший учитель фізкультури, правда ж? І хто скаже, що він був поганим фізкультурником? Гарний був фізкультурник, міцний був такий, багатьом запам'ятався... Серійний вбивця, кажете? Ну так, звичайно, але це така дрібниця. Як мінімум, на тлі Сталіна", - додав гуморист.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", в РФ до Дня Перемоги випустили золотий iPhone зі Сталіним і георгіївською стрічкою.