У столиці Конго Кіншасі розбився військовий вантажний літак. В авіакатастрофі загинули троє громадян України.

Про це повідомляє Actualite.cd, посилаючись на дані представника уряду країни Ламберта Менде. У Конго розбився вантажний літак Ан-12. Повітряне судно загорілося у повітрі незабаром після зльоту з аеропорту Нджалу в Кішасе.

Літак розбився на східній околиці міста. Транспортне судно слідувало по маршруту в Букаву.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали нові повноваження: кому можуть анулювати діючу відстрочку Українцям пояснили, що буде у разі дефіциту газу: кому відключать насамперед Життя без графіків: в яких областях не вимикатимуть світло та чому Світло вимикають, а платіжка не зменшується: чому неможливо зекономити під час відключень
Показати ще

В авіакатастрофі загинули вісім чоловік. Серед них було троє українців. На борту були громадяни Конго і кілька іноземців.

У мережі також опублікували фотографії з місця катастрофи. Кадри вдалося зробити в перші моменти після того, як розбився літак.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, 30 вересня неподалік від столиці Конго розбився військовий вантажний літак.