Майже три тисячі птахів перелякалися до смерті на підприємстві "Тамбовська індичка" у Росії.

Як повідомила одна зі страхових компаній, причиною загибелі 2848 індичок став переляк через плазуна, що проник на територію підприємства. Наполохані птахи скупчилися в одному місці, внаслідок чого тисячі з них задихнулися внаслідок набряку легенів.

Що саме за істота так налякала індичок, не повідомляють.

За словами страховиків, після вивчення всіх обставин випадок був визнаний таким, що підлягає компенсації, і підприємство отримало 1,57 млн. рублів.

Усього на фермі утримують понад 660 тисяч голів птахів.

Популярні новини зараз
Зняття готівки та перекази: які операції ПриватБанк вважає підозрілими Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у червні в місті Пустомити на Львівщині згоріла птахофабрика. Вогонь знищив 20 тисяч курей.