Перший в світі публічний будинок, де клієнтів обслуговують секс-роботи, відкрився в британському Гейтсхеді. Тут відвідувач може не тільки випробувати весь функціонал силіконових красунь, але навіть купити особливо вподобану.

Як повідомляє видання The Sun, в середньому послуга тут коштує в межах 130 доларів. За ці гроші клієнт отримує в розпорядження одного секс-робота і двоспальне ліжко на одну годину. Секс-роботи, які пропонуються в закладі, зроблені відомою американською компанією Realbotix.При цьому бордель також пропонує і особливу послугу - секс з роботом-незайманкою. До такої незвичайної послуги вдається близько 30% чоловіків. При цьому, за словами власника борделя, більшість клієнтів абсолютно не проти використовувати ляльок, які вже раніше побували в руках інших відвідувачів.

Видання відзначає, що незважаючи напостоянно зростаючу популярність таких іграшок, в місті ситуацією занепокоїлися, адже це спричинило падіння попиту на послуги реальних трудівниць секс-індустрії.

Популярні новини зараз

Прес-марафон Володимира Зеленського: скандал з пресою, щупальця олігархів і головні помилки

Жодних каруселей та ярмарків, а замість Діда Мороза - Доброчар: як Київ зустрічатиме Новий Рік-2022

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Андрій Данилко важко захворів перед Новим Роком, Інна Білоконь не знаходила собі місця: "Із паличкою...."

Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що росіянин отримав чотири "Порно-Оскара" і подякував за це дружину.