В ніч з 21 на 22 червня мусульмани відзначають Лейлат уль-Кадр. Згідно ісламському вченню, в цю ніч Всевишній здатний змінити долю людини.

У цю ж ніч Аллах відкрив пророку Мухаммеду першу суру: Коли він молився в печері Хіра гори Джабал ан-Нур в околицях Мекки, йому з'явився архангел Джабраїл (Гавриїл) і, вказавши на сувій, сказав: "Читай" (по-арабськи - " Коран ").

"Ця ніч краще, ніж тисяча місяців", - говориться в Корані.

У цю ніч мусульмани старанніше моляться, намагаються робити більше добрих справ. У мечетях в Ніч могутності і приречення будуть відбуватися особливі молитви. Також мусульмани вірять, що в цю ніч на Землю спускаються ангели за велінням Аллаха.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Рамадан, або Вознесіння Господнє відзначається через 40 днів після Великодня.

Популярні новини зараз
Є лише місяць: ПФУ висунув нову вимогу, інакше субсидію скасують Тарифи на газ у лютому: чому платіжок стане більше Приватизації житла більше не буде: що робити, щоб не втратити нерухомість Українці можуть отримати 2 виплати вже цього місяця
Показати ще