Росію запідозрили у втручанні в ще одні вибори

Джеремі Корбін, лідер опозиційної Лейбористської партії, міг отримати допомогу на виборах від російських ботів.

Цю інформацію повідомляє газета Times та Університет Суонсі.

Вони провели розслідування та зібрали відповідні матеріали. Виявилось, що у Twitter активною агітацією за Корбина займались 6,5 тисячі російських акаунтів.

Джеремі Корбін

Популярні новини зараз

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Директор Олі Полякової видав інтимні подробиці стосунків із зіркою: "Ходив за тампонами для своєї жінки"

Екснардеп Олег Барна, який носив на руках Яценюка в Раді, побив "слугу народу" Соломчука

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

При цьому, судячи з профілями цих акаунтів, багато хто мав жіночі англійські імена, але управлялися ботами. Усі вони систематично позитивно відгукувались про лідера лейбористів, і залишали негативні коментарі про консерваторів.

Лейбористська партія, коментуючи ситуацію з ботами, повідомила, що нічого такого вони не знають, послуг не оплачували, і з тими, хто цим займався не знайомі.

Британські фахівці вважають, що знайдені фейкові акаунти це лише вершина айсберга, і хочуть, щоб в Twitter провели детальне розслідування.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", президент РФ Володимир Путін розпорядився створити новий російський Атлас світу, тому що іноземні видання спотворюють "історичну і географічну правду" про справжні назвах об'єктів. Таке доручення він дав під час засідання опікунської ради Російського географічного товариства, передає InfoResist.

Зроблять це Росреєстр, експерти РГТ і Міністерства освіти. При цьому останнє має "забезпечити доступність своїх картографічних матеріалів для укладачів атласу і в цілому для мандрівників, туристів, автолюбителів, в тому числі у форматі сучасних комп'ютерних технологій, що працюють онлайн", оскільки гриф секретності на багатьох картах "застарів і виглядає архаїчно".

Також портал повідомляв про те, що Парламентська асамблея Ради Європи 25 квітня прийняла резолюцію з протидії російській пропаганді. Про це повідомив віце-президент ПАРЄ, голова української делегації в Асамблеї Володимир Ар'єв на своїй сторінці в Facebook.

"Ще одна невелика перемога. ПАРЄ одноголосно прийняла резолюцію щодо моєї доповіді: висловили підтримку протидії російській пропаганді на рівні ЄС і рекомендувала країнам-членам Ради Європи заснувати органи (observatories) для відстеження дезінформації і фейків", - написав Ар'єв.