Молода дівчина піддалася непристойним докучань незнайомого їй хлопця. Проте цей день виявився невдалим саме для нього, адже дівчина виявилася спортсменкою з відмінною реакцією. Мабуть, сильний відсіч не дозволить хлопцеві більше звертатися з дівчатами таким чином.

Інцидент стався в Ірландії. Американська важкоатлетка Ліана Карр прогулювалася по Дубліну. Перехожий незнайомець вирішив, що в праві вщипнути її за попу. І сильно про це пошкодував. Як тільки він до неї доторкнувся, дівчина рефлекторно відреагувала, сильно ударив його кулаком в обличчя.

Після сильного удару в обличчя, хлопець перейшов на іншу сторону вулиці і більше не наближався до неї. Ліана ж опублікувала фотографію збитих кісточок у себе в Twitter. При цьому дівчина зізналася, що вперше в житті вдарила людини. Цей вчинок був рефлекторним, він був продиктований емоціями і насправді це засмутило й потрясло її саму.

Популярні новини зараз

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

Кароль видала таємницю дружині Комарова зі "Світу навиворіт": "Коли в останній раз...?"

Показати ще

"Я відчула, що мені загрожує небезпека, і страшенно розлютилася. Не впевнена, що це була відповідна реакція, але тоді мені здавалося, що це правильно. І мені дуже пощастило, що ситуація загострилася", - пише Ліана у публікації.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Україні з'явився новий науковий хист: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварец стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.

Броварец зробила відкриття, яке дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.

За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А от пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх "горбатими".