Молода дівчина піддалася непристойним докучань незнайомого їй хлопця. Проте цей день виявився невдалим саме для нього, адже дівчина виявилася спортсменкою з відмінною реакцією. Мабуть, сильний відсіч не дозволить хлопцеві більше звертатися з дівчатами таким чином.

Інцидент стався в Ірландії. Американська важкоатлетка Ліана Карр прогулювалася по Дубліну. Перехожий незнайомець вирішив, що в праві вщипнути її за попу. І сильно про це пошкодував. Як тільки він до неї доторкнувся, дівчина рефлекторно відреагувала, сильно ударив його кулаком в обличчя.

Після сильного удару в обличчя, хлопець перейшов на іншу сторону вулиці і більше не наближався до неї. Ліана ж опублікувала фотографію збитих кісточок у себе в Twitter. При цьому дівчина зізналася, що вперше в житті вдарила людини. Цей вчинок був рефлекторним, він був продиктований емоціями і насправді це засмутило й потрясло її саму.

Популярні новини зараз

Українці голосують, пенсія може не прийти, в Азовському морі горить путінський танкер, а водії вже "святкують" - головне за ніч

Українців попередили про плани стихії на осінь і зиму: "Готуйтеся до спеки"

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Показати ще

"Я відчула, що мені загрожує небезпека, і страшенно розлютилася. Не впевнена, що це була відповідна реакція, але тоді мені здавалося, що це правильно. І мені дуже пощастило, що ситуація загострилася", - пише Ліана у публікації.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в Україні з'явився новий науковий хист: 28-річна доктор наук з Інституту молекулярної біології і генетики в Києві Ольга Броварец стала знаменитістю світового масштабу. Про неї зараз пишуть усі відомі наукові журнали світу, а європейські країни готові піти на що завгодно, лише б забрати її до себе на ПМЖ.

Броварец зробила відкриття, яке дає надію на повне одужання від раку.

Як відомо, організм кожної людини містить 23 пари хромосом. У кожній з них є ДНК, в якій зберігається вся генетична інформація про живе тіло.

За формою ДНК нагадує скручену спіраль. Якщо цю спіраль розкрутити, стане видно, що всі пари підстав мають чітку геометричну структуру. А от пари з мутаціями – виглядають інакше, вчені називають їх "горбатими".