В Японії вийшла манга-комікс з рекомендаціями про те, як потрібно діяти в разі ракетного удару Північної Кореї. Книгу випустив уряд острова Хоккайдо, над яким недавно пролетіла ракета КНДР.

На сторінках манги вигадані персонажі, створені художником Манабу Ямамото (Manabu Yamamoto), пояснюють місцевим жителям і дітям, як дізнатися про загрозу і куди краще ховатися.За сюжетом книги, люди дізнаються про ракетний запуск в Північній Кореї з телефонних повідомлень і випусків новин. Японців попросили уважно стежити за повідомленнями на смартфонах і оголошеннями в ЗМІ.

На наступних сторінках зображені передбачувані ситуації - діти в школі, які ховаються під парти, водій, вибігає з машини і ховається за стіною, і фермер, який лягає на поле і притискає голову руками. Місцевим жителям порадили шукати міцні будівлі або притулки, а якщо таких нема поблизу - не виходити на вулицю, лягти на підлогу і накрити голову.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Північна Корея 15 вересня в черговий раз провела провокаційні ракетні випробування. Ракету випустили в бік Японії, вона пролетіла над островом Хокайдо.

Популярні новини зараз

Мільйонне місто завалило снігом посеред літа: природний катаклізм приголомшив світ

Курсантам академії СБУ вигадали спеціальну дієту: годують кашею із свіжими хробаками

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще