Російський опозиціонер Олексій Навальний зіграв у багатокористувацький шутер PlayerUnknown's Battlegrounds та влаштував трансляцію у сервісі Twitch.

Навальний вирішив не лише розважити росіян своїми геймерськими навичками, а й привернути увагу до проблем. За дві години трансляції опозицінер зібрав 200 тисяч рублів від глядачів, які пішли в його "Фонд боротьби з корупцією".

Зазначимо, що російський політик не показав впевненою гри, але його стрім був веселим та бадьорим. Крім того, опозиціонер побив одразу кілька рекордів у Twitch.

  • Рекорд одночасної кількості глядачів PUBG на каналі однієї людини - 42 тисячі. Найпопулярніший гравець shroud збирає по 30 тисяч.
  • У сервісі трансляцій Twitch.tv в цей вечір PUBG випереджав гру League of Legends, маючи на момент трансляції 120 тисяч глядачів, третина з яких були на російськомовному стрімі Навального.
  • Навальний має більше всіх в світі стрімснайперів. Половина сервера полювала саме на нього. Максимальний час життя на мапі - 3 хвилини.

Можливо, це вперше в історії політик агітує своїх виборців у комп'ютерній грі. Слід визнати, у Навального це непогано виходить.

Зазначимо, що завдяки своїй антикорупційній діяльності Навальний неодноразово ставав найцитованішим російським блогером-політиком.

Популярні новини зараз

Дзідзьо вперше показав "батька" - аж за душу бере: "Дякую..."

Гордон розповів, чи відпустить сина на війну

Наталія Могилевська показала обличчя без фотошопу і заплутала навіть відданих шанувальників

Тіна Кароль осоромилася просто на сцені: сукня злетіла з пишних грудей

Показати ще

Дивіться повний стрім Навального

Як повідомляв портал "Знай.ua", Навального випустили зі спецприймальника, де він відсидів більше 20 діб. Політику інкримінували повторне порушення правил проведення демонстрацій.