Колишня дружина глави "Роснафти" Ігоря Сєчина Ольга знайшла собі нову любов. Її обранцем виявився італійський гонщик Франческо Провенцано.

Про це повідомляє популярний канал в Telegram.

За версією російських ЗМІ, Ольгу з пілотом засікли відпочиваючими разом ще в 2015 році. У той час вона ще перебувала у шлюбі з Сєчиним. Адже вони розлучилися тільки в червні 2017 року. Однак, які саме стосунки були між Сєнчиною і Провенцано, на даний момент невідомо.

Дівчина оприлюднила їх перший спільний знімок лише через чотири тижні після розлучення в Instagram.

Спільний знімок Ольги Сєнчиної з Франческо Провенцано

Користувачів розвеселила новина про нового обранця Сєнчиної. Деякі навіть пожартували, що "Роснафті" доведеться тепер і гонщика оплачувати.

"Суперечній хапужній роже навіть оргоменный баблос не допоміг!", - написали в мережі. Деякі позловтішалась, що восторжествувала справедливість. "Шкода тільки, що вона Сєчина не обдерла до нитки при розлученні", - зазначили користувачі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Сєчін придбав дорогу яхту St. Princess Olga. За версією ЗМІ, вона коштує мінімум 100 мільйонів доларів. Ольга часто публікувала знімки з відпочинку на суперсудні. До 2016 року ім'я власника було в строгому секреті.